Нова концепція діяльності прокурора у кримінальному провадженні. Рецензія на монографію А.В. Лапкіна «Прокурор у кримінальному провадженні: теоретичні, правові та організаційно-методичні проблеми»
Анотація
Розглянута актуальність теми монографії А.В. Лапкіна «Прокурор у кримінальному провадженні: теоретичні, правові та організаційно-методичні проблеми». Висвітлені ступінь обґрунтованості та достовірність наукових положень, висновків і рекомендацій, сформульованих у роботі. Зроблено висновок, що монографія А.В. Лапкіна є самостійною, теоретично й практично значущою науковою працею, яка має фундаментальний характер і містить цілісну й завершену концепцію діяльності прокурора у кримінальному провадженні, яка має бути покладена в основу подальших наукових
досліджень у царині прокурорської діяльності, а також взята до уваги в процесі реформування прокуратури та системи кримінальної юстиції.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 С.О. Іваницький
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).