Проблемні питання здійснення судового контролю при оскарженні повідомлення про підозру
Анотація
Статтю присвячено розгляду актуальних питань здійснення слідчим суддею наступного судового контролю під час розгляду скарги на повідомлення про підозру. Дослідженню конкретних питань, що виникають під час розгляду слідчим суддею скарги на повідомлення про підозру, передує аналіз проблеми ефективності механізму оскарження повідомлення про підозру. Окрему увагу автора приділено встановленню предмета дослідження слідчого судді під час розгляду скарг на повідомлення про підозру, у зв’язку з чим проаналізовано наявні в судовій практиці підходи до вирішення цього питання. При цьому обстоюється твердження про те, що оцінюючи зміст підозри, слідчий суддя має виходити із стандарту доказування «обгрунтована підозра». Предмет наукового пошуку автора включає також і проблему оцінки слідчим суддею доказів, які здатні підтвердити обгрунтованість підозри. В цьому контексті зазначається, що оцінка обгрунтованості підозри має здійснюватися виходячи зі тієї інформації, яка була в наявності у сторони обвинувачення на момент здійснення повідомлення про підозру.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Світлана Леонідівна Шаренко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).