Курсанти закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання МВС України – суб’єкти державної служби в поліції
Анотація
У статті досліджуються теоретичні аспекти правого статусу здобувачів вищої освіти – курсантів закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання МВС України як особливих суб’єктів державної служби в поліції. Охарактеризовано поняття «курсант» і «слухач». Розглянуто порядок проходження відбору на навчання у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання МВС України, порядок зарахування на навчання та правовий статус курсанта у контексті освітньої діяльності та проходження служби в Національній поліції, що регламентується освітніми законами «Про освіту», «Про вищу освіту», іншими нормативними актами, що регулюють службу в територіальних органах Національної поліції України. Визначено мету освіти у вишах МВС України, яка полягає у задоволенні потреби Національної поліції в кваліфікованих фахівцях з вищою освітою, забезпеченні стабільного комплектування територіальних органів професіоналами, готовими до виконання оперативно-службових завдань, що стоять перед поліцією.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Мирослав Володимирович Ковалів, Сергій Сергійович Єсімов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).